Hakkımızda

Hakkımızda

 

2004 yilindan bu yana hizmet verdigimiz turizm sektöründe, her geçen gün artan üye sayimiz ile Oteldenal.com.tr web portalimizda, çalistigimiz tesislerle ilgili dogru bilgi, detayli resimler ve en uygun fiyatlari sunarak siz degerli üyelerimize hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Ekibimiz

50 kisiyi asan deneyimli personel kadromuz, Türkiye'nin tüm bölgelerinde hizmet veren 2,000 üzerinde tesise en uygun fiyatlar üzerinden rezervasyonlarinizi tamamlamak üzere gereken tüm çalismalari titizlikle yürütmektedir. Rezervasyonlarinizi ister Online, Istersenizde alaninda deneyimli satis danismanlarimizi arayarak telefonda kolayca tamamlayabilirziniz.

Otel Arama Motorumuz

Oteldenal.com.tr'de Küçük Butik Otellerden, Lüks tatil köylerine, sehir otellerinden, termal kaplica tesislerine kadar tüm seçenekleri, online arama moturumuzu kullanarak kolayca bulabilir, tesisleri istediginiz özelliklere göre siralayabilir, ve rezervasyonlarinizi online yada telefonda satis danismanlarimiz ile görüserek tamamlayabilirsiniz.

Güvenli Yazilim

Oteldenal.com.tr web yazilimimiz, kullanim kolayligi ve güvenligi açisindan bir çok testten geçirilerek 5 yillik bir süreçte hazirlandi ve halen sizlerden gelen talepler dogrultusunda yenilikleri takip ederek güncelleniyor. Firmamiz müsterilerimizin hiç bir bilgisinin 3. sahis ya da firmalarla paylasmamaktadir. Ayrica kredi karti ile yapilan islemlerde, kart bilgileri firma bünyemizde kaydedilmeden direk bankaya gönderilmektedir. Portalimiza üye olarak rezervasyonlarinizi online olarak güvenli bir sekilde tamamlayabilir, üye portalimiz ile rezervasyon detaylarinizi tek panelden kontrol edebilirsiniz.